Neem contact op en

ontdek onze expertise

Contactgegevens

ARP NV
Thor Park Poort 8300
3600 Genk

 

T. +32 (0) 89 39 3200

 

E. info.be@arp.com

 

Maandag – Vrijdag
08.30 u. – 17.00u.

 

Commerzbank 179-6118616-74
IBAN BE16 17961186 1674
BIC COBABEBX
VAT BE 0508.525.567

 

Wie is ARP België?

ARP is al ruim 30 jaar de snelle en betrouwbare leverancier van hardware, software, IT-supplies en kantoorbenodigdheden. We combineren de beste online bestelsystemen en logistieke organisatie met een assortiment van 30.000 verschillende producten om binnen 24 uur te leveren in heel België.

 

Hiernaast levert ARP vandaag de dag ook IT-oplossingen, met consultants gespecialiseerd in de vakgebieden Workplace en Print. ARP biedt meer dan IT-producten, ARP levert een werkende oplossing.

Ons verleden?

Ook ARP is in de loop van haar 30-jarige bestaan sterk gegroeid. Opgericht als een afdeling van de Zwitserse toeleverancier ARP AG zijn we al sinds 1990 zelfstandig onder de naam ARP Datacon AG. Met de oprichting van een vestiging in Duitsland begon in datzelfde jaar de uitbreiding naar andere Europese landen. Tot de dag van vandaag zijn er vier andere vestigingen in Oostenrijk, Nederland, Frankrijk en België bijgekomen en in Taiwan werd er bovendien een inkooporganisatie opgericht. Door zijn intrede in het Bechtle-concern heeft ARP sinds 2004 ook een sterk moederbedrijf aan zijn zijde: Samen zijn ARP en Bechtle met hun vestigingen in heel Europa aanwezig.


In de loop van de jaren veranderde ARP meer en meer van een normale IT-handelaar in een echte IT-specialist. Vandaag levert ARP naast IT-hardware- en softwareproducten ook verschillende zelfstandige IT-solutions. Dankzij sterke en competente partners is ARP in staat om verschillende soorten IT-projecten efficiënt te plannen en te realiseren. De combinatie van een persoonlijke account manager voor elke klant met een gebruiksvriendelijke online shop (zowel mobile als desktop) garandeert een optimale cross-channel-begeleiding die volledig op de individuele wensen en noden van elke klant is afgestemd.

Barbara De Weyer

Barbara De Weyer
Teamleader Sales
T:  +32 89 393223
E:  barbara.deweyer@arp.com

Peter Verberckt

Peter Verberckt
Business Manager
T:   +32 89 39 32 00 (Sales Offices)
M:  +32 492 97 42 43
E:    peter.verberckt@arp.com

Adir Hidri

Adir Hidri 
Accountmanager – Commercial
Specialisatie Printing
T:  +3289393214
E: adir.hidri@arp.com

Corrado Calvo

Calvo Corrado
Accountmanager – Commercial
T: 
+3289393215
E:
 corrado.calvo@arp.com

Patricia Boelen

Patricia Franssen-Boelen
Accountmanager – Public
T: 
 +3289393222
E:  
patricia.franssen-boelen@arp.com

Lore Beckers

Lore Beckers 
Accountmanager – Public
T:
+3289393216
E: 
lore.beckers@arp.com

Dalia Pizzaro

Dalia Pizarro
Accountmanager – Commercial
T: 
+3289393218
E: 
dalia.pizarro@arp.com

Arnaud Schryvers

Arnaud Schryvers
Accountmanager – Commercial
Specialist Workplace & Mobility
T: 
+3289393217
E: 
arnaud.schryvers@arp.com

Niels Welkenhuyzen

Niels Welkenhuyzen
Accountmanager – Public
Specialist Workplace & Mobility
T: 
 +3289393220
E: 
niels.welkenhuyzen@arp.com

Matthias Swinnen
Matthias Swinnen

Accountmanager – Commercial
T: 
 +3289393219
E: 
matthias.swinnen@arp.com

Fabio Weustenraad

Fabio Weustenraad
Accountmanager – Commercial
T:
+3289393213
E: 
fabio.weustenraad@arp.com

Bart Janssens

Bart Janssens
Partner / Marketing coördinator

T: 
+31438550752
E:
bart.janssens@arp.com