StarTech J4859CST SFP Module 10-pack

StarTech J4859CST SFP Module 10-pack

StarTech J4859CST SFP Module 10-pack

StarTech J4859CST SFP Module 10-pack

StarTech J4859CST SFP Module 10-pack
StarTech J4859CST SFP Module 10-pack
StarTech J4859CST SFP Module 10-pack
StarTech J4859CST SFP Module 10-pack

StarTech J4859CST SFP Module 10-pack

  • Producttype : SFP-module
  • Gegevensoverdrachtsnelheid : 1.250 Mbit/s
  • Aansluitingen : LC
  • Glasvezelstandaard : Single mode
  • Bereik : 10 km
  • Golflengte : 1.310 nm

Fabrikantnummer:
Artikelnummer:
J4859C10PKST
5174183

3 stuks Levertijd 1-2 werkdagen
EUR356,04
(incl. 0.04 RECUP )
EUR430,81incl. btw:
remove
add

Product details voor StarTech J4859CST SFP Module 10-pack

De switch module J4859C10PKST van StarTech.Com geeft u de mogelijkheid, om alle computers efficiënt met elkaar te verbinden, zodat u op uw kantoor steeds alles onder controle hebt. U kunt access points, telefoons en computers binnen een IP-netwerk met elkaar verbinden en de netwerk-resources heel snel en goedkoop met de switch module van StarTech.Com voor het hele bedrijf beschikbaar maken. Met de switch module van StarTech.Com is een solide verbinding binnen uw netwerk vanzelfsprekend.

Profiteert u nu van de top-kwaliteit en een uitgebreide service - van bestelling tot levering.

10-pack:
StarTech Gigabit Fiber SFP Transceiver Module
Delivers reliable Gigabit Ethernet connections for 1000Base-LX compliant networks
HP compatible, equivalent to J4859C
Fibre optic type: single-mode/multi-mode
SFP form factor

Fabrieksgarantie

30 jaar Carry-In (Details: zie website van fabrikant)

Specificaties

Producttype
  • SFP-module
Gegevensoverdrachtsnelheid
  • 1.250 Mbit/s
Aansluitingen
  • LC
Glasvezelstandaard
  • Single mode
Bereik
  • 10 km
Golflengte
  • 1.310 nm

Product details voor StarTech J4859CST SFP Module 10-pack

De switch module J4859C10PKST van StarTech.Com geeft u de mogelijkheid, om alle computers efficiënt met elkaar te verbinden, zodat u op uw kantoor steeds alles onder controle hebt. U kunt access points, telefoons en computers binnen een IP-netwerk met elkaar verbinden en de netwerk-resources heel snel en goedkoop met de switch module van StarTech.Com voor het hele bedrijf beschikbaar maken. Met de switch module van StarTech.Com is een solide verbinding binnen uw netwerk vanzelfsprekend.

Profiteert u nu van de top-kwaliteit en een uitgebreide service - van bestelling tot levering.

10-pack:
StarTech Gigabit Fiber SFP Transceiver Module
Delivers reliable Gigabit Ethernet connections for 1000Base-LX compliant networks
HP compatible, equivalent to J4859C
Fibre optic type: single-mode/multi-mode
SFP form factor

Fabrieksgarantie

30 jaar Carry-In (Details: zie website van fabrikant)