StarTech J4858CST SFP Module 10-pack

StarTech J4858CST SFP Module 10-pack

StarTech J4858CST SFP Module 10-pack

StarTech J4858CST SFP Module 10-pack

StarTech J4858CST SFP Module 10-pack
StarTech J4858CST SFP Module 10-pack
StarTech J4858CST SFP Module 10-pack
StarTech J4858CST SFP Module 10-pack

StarTech J4858CST SFP Module 10-pack

  • Gegevensoverdrachtsnelheid : 1250 Mbit/s
  • Aansluitingen : LC
  • Glasvezelstandaard : Multimode
  • Bereik : 550 m
  • Golflengte : 850 nm
  • Producttype : SFP-module

Fabrikantnummer:
Artikelnummer:
J4858C10PKST
5401904

5 stuks Levertijd 1-2 werkdagen
EUR356,04
(incl. 0.04 RECUP )
EUR430,81incl. btw:
remove
add

Product details voor StarTech J4858CST SFP Module 10-pack

U bent op zoek naar een efficiënte manier, om uw computers met elkaar te verbinden? Dan is de switch module J4858C10PKST van StarTech.Com de juiste keuze. Telefoons, computers en access points binnen een IP-netwerk kunnen met de switch module van StarTech.Com met elkaar worden verbonden. Het delen van netwerk-resources is daarmee heel envoudig en goedkoop voor het hele bedrijf mogelijk. Met de switch module van StarTech.Com is een solide verbinding binnen uw netwerk vanzelfsprekend.

Profiteer nu van merkkwaliteit en een uitgebreide service - van bestelling tot levering.

10-pack:
StarTech Gigabit fibre SFP transceiver module
Delivers reliable Gigabit Ethernet connections for 1000BASE-SX compliant networks
HP compatible, equivalent to J4858C
SFP form factor

Fabrieksgarantie

30 jaar Carry-In (Details: zie website van fabrikant)

Specificaties

Gegevensoverdrachtsnelheid
  • 1250 Mbit/s
Aansluitingen
  • LC
Glasvezelstandaard
  • Multimode
Bereik
  • 550 m
Golflengte
  • 850 nm
Producttype
  • SFP-module

Product details voor StarTech J4858CST SFP Module 10-pack

U bent op zoek naar een efficiënte manier, om uw computers met elkaar te verbinden? Dan is de switch module J4858C10PKST van StarTech.Com de juiste keuze. Telefoons, computers en access points binnen een IP-netwerk kunnen met de switch module van StarTech.Com met elkaar worden verbonden. Het delen van netwerk-resources is daarmee heel envoudig en goedkoop voor het hele bedrijf mogelijk. Met de switch module van StarTech.Com is een solide verbinding binnen uw netwerk vanzelfsprekend.

Profiteer nu van merkkwaliteit en een uitgebreide service - van bestelling tot levering.

10-pack:
StarTech Gigabit fibre SFP transceiver module
Delivers reliable Gigabit Ethernet connections for 1000BASE-SX compliant networks
HP compatible, equivalent to J4858C
SFP form factor

Fabrieksgarantie

30 jaar Carry-In (Details: zie website van fabrikant)

Accessoires voor de StarTech J4858CST SFP Module 10-pack