StarTech 455883B21ST SFP+ Module

StarTech 455883B21ST SFP+ Module

StarTech 455883B21ST SFP+ Module

StarTech 455883B21ST SFP+ Module

StarTech 455883B21ST SFP+ Module
StarTech 455883B21ST SFP+ Module
StarTech 455883B21ST SFP+ Module
StarTech 455883B21ST SFP+ Module

StarTech 455883B21ST SFP+ Module

  • Producttype : SFP-module
  • Gegevensoverdrachtsnelheid : 11,1 Gbit/s
  • Aansluitingen : LC
  • Glasvezelstandaard : Multimode
  • Bereik : 300 m
  • Golflengte : 850 nm

Fabrikantnummer:
Artikelnummer:
455883B21ST
5287756

11 stuks Levertijd 1-2 werkdagen
EUR191,54
(incl. 0.04 RECUP )
EUR231,76incl. btw:
remove
add

Product details voor StarTech 455883B21ST SFP+ Module

Op een efficiënte manier kunt u de computers verbinden met de switch module 455883B21ST van StarTech.Com. Access points, computers en telefoons binnen een IP-netwerk kunnen met de switch module van StarTech.Com met elkaar worden verbonden. Het delen van netwerk-resources is daarmee heel envoudig en goedkoop voor het hele bedrijf mogelijk. Met de switch module van StarTech.Com is een solide verbinding binnen uw netwerk vanzelfsprekend.

Profiteer nu van merkkwaliteit en een uitgebreide service - van bestelling tot levering.

10 Gigabit LWL SFP+ transceiver module from StarTech,
10GBase-SR enables 10 Gigabit connectivity via a Multi-mode fibre optic cable up to 300 m
Compatible with HP 455883-B21,
SFP+ form factor
Multimode with maximum distance
Supports speeds up to 11.1 Gbit/s
Wave length: 850 nm
Supports distances up to 300 m
Fibre Optic LC Duplex female

Fabrieksgarantie

30 jaar Carry-In (Details: zie website van fabrikant)

Specificaties

Producttype
  • SFP-module
Gegevensoverdrachtsnelheid
  • 11,1 Gbit/s
Aansluitingen
  • LC
Glasvezelstandaard
  • Multimode
Bereik
  • 300 m
Golflengte
  • 850 nm

Product details voor StarTech 455883B21ST SFP+ Module

Op een efficiënte manier kunt u de computers verbinden met de switch module 455883B21ST van StarTech.Com. Access points, computers en telefoons binnen een IP-netwerk kunnen met de switch module van StarTech.Com met elkaar worden verbonden. Het delen van netwerk-resources is daarmee heel envoudig en goedkoop voor het hele bedrijf mogelijk. Met de switch module van StarTech.Com is een solide verbinding binnen uw netwerk vanzelfsprekend.

Profiteer nu van merkkwaliteit en een uitgebreide service - van bestelling tot levering.

10 Gigabit LWL SFP+ transceiver module from StarTech,
10GBase-SR enables 10 Gigabit connectivity via a Multi-mode fibre optic cable up to 300 m
Compatible with HP 455883-B21,
SFP+ form factor
Multimode with maximum distance
Supports speeds up to 11.1 Gbit/s
Wave length: 850 nm
Supports distances up to 300 m
Fibre Optic LC Duplex female

Fabrieksgarantie

30 jaar Carry-In (Details: zie website van fabrikant)