Modules

Filter

Filter

  • Speciale voorwaarden (1)
  • uit voorraad leverbaar (97)
  • Fabrikant

    • ARTICONA (6)
    • Allied Telesis (12)
    • Cisco (55)
    • D-Link (9)
    • Dell (3)
    • Hewlett Packard Enterprise (45)
    • Juniper Networks (2)
    • LANCOM (4)
    • Lenovo (2)
    • Netgear (11)
    • StarTech.com (59)
    • TP-LINK (7)
  • Prijs

    • < 110.00 (61)
    • 110.00 - 390.00 (55)
    • 390.00 - 1160.00 (54)
    • >= 1160.00 (45)
  • Beschikbaarheid

    • op voorraad (5)
    • 1 tot 2 werkdagen (92)
    • 3 tot 5 werkdagen (36)
    • Niet voorradig (82)
  • Gegevensoverdrachtsnelheid

    • 100 Mbit/s (7)
    • 155 Mbit/s (2)
    • 1000 Mbit/s (26)
    • 1250 Mbit/s (31)
    • 2125 Mbit/s (1)
    • 10 Gbit/s (33)
    • 11,1 Gbit/s (4)
    • 16 GB/s (1)
    • 40 Gbit/s (4)
  • Aansluitingen

    • LC (85)
    • MPO (1)
    • MPO-12 (1)
    • RJ45 (18)
  • Glasvezelstandaard

    • Single mode (39)
    • Multimode (48)
  • Bereik

    • 20 m (1)
    • 30 m (4)
    • 100 m (14)
    • 150 m (2)
    • 200 m (1)
    • 220 m (1)
    • 300 m (15)
    • 500 m (1)
    • 550 m (21)
    • 2 km (8)
    • 10 km (35)
    • 15 km (1)
    • 20 km (1)
    • 40 km (1)
    • 70 km (1)
  • Golflengte (nm)

    • 850 (37)
    • 1.310 (47)
    • 1.330 (2)
    • 1.550 (1)
  • Producttype

    • Uitbreiding (34)
    • Kabel (13)
    • Voeding (11)
    • Network interface module (1)
    • SFP-module (153)
Resultaten: 215
1 2 3 keyboard_arrow_right last_page
list
apps
lazyAnim
view_module
Vergelijkbare producten
swap_horiz
+ Vergelijken
  • Fabrikantnummer:
    Artikelnummer:
    833159
    952028
    • Aansluiting : LC
    • Gegevensoverdrachtsnelheid : 1000 Mbit/s, 100 Mbit/s
    • Aansluitingen : LC
    • Glasvezelmodus : Multimode
  • 2 stuks Levertijd 1 werkdag

EUR 27,04

EUR21,04
(incl. EUR 0,04 RECUP )
EUR 25,46 incl. btw:
view_module
Vergelijkbare producten
swap_horiz
+ Vergelijken
  • Fabrikantnummer:
    Artikelnummer:
    AGM731F
    267112
    • Gegevensoverdrachtsnelheid : 1000 Mbit/s
    • Aansluitingen : LC
    • Glasvezelstandaard : Multimode
    • Bereik : 550 m
  • 5 stuks Levertijd 1-2 werkdagen
EUR136,54
(incl. EUR 0,04 RECUP )
EUR 165,22 incl. btw:
view_module
Vergelijkbare producten
swap_horiz
+ Vergelijken
  • Fabrikantnummer:
    Artikelnummer:
    AGM732F
    270890
    • Gegevensoverdrachtsnelheid : 1000 Mbit/s
    • Aansluitingen : LC
    • Glasvezelstandaard : Single mode
    • Bereik : 10 km
  • 19 stuks Levertijd 1 werkdag
EUR243,04
(incl. EUR 0,04 RECUP )
EUR 294,08 incl. btw:
view_module
Vergelijkbare producten
swap_horiz
+ Vergelijken
  • Fabrikantnummer:
    Artikelnummer:
    DEM-310GT
    271175
    • Gegevensoverdrachtsnelheid : 1250 Mbit/s
    • Aansluitingen : LC
    • Glasvezelstandaard : Single mode
    • Bereik : 10 km
  • 1 stuks Levertijd 1-2 werkdagen
EUR66,04
(incl. EUR 0,04 RECUP )
EUR 79,91 incl. btw:
view_module
Vergelijkbare producten
swap_horiz
+ Vergelijken
  • Fabrikantnummer:
    Artikelnummer:
    AT-SPSX
    400356
    • Gegevensoverdrachtsnelheid : 1000 Mbit/s
    • Aansluitingen : LC
    • Glasvezelstandaard : Multimode
    • Bereik : 550 m
  • 66 stuks Levertijd 1-2 werkdagen
EUR52,84
(incl. EUR 0,04 RECUP )
EUR 63,94 incl. btw:
view_module
Vergelijkbare producten
swap_horiz
+ Vergelijken
  • Fabrikantnummer:
    Artikelnummer:
    AT-SPTX
    404932
    • Gegevensoverdrachtsnelheid : 1000 Mbit/s
    • Aansluitingen : RJ45
    • Bereik : 100 m
    • Producttype : SFP-module
  • 42 stuks Levertijd 3-5 werkdagen
EUR93,54
(incl. EUR 0,04 RECUP )
EUR 113,19 incl. btw:
view_module
Vergelijkbare producten
swap_horiz
+ Vergelijken
  • Fabrikantnummer:
    Artikelnummer:
    AT-SPLX10
    405181
    • Gegevensoverdrachtsnelheid : 1000 Mbit/s
    • Aansluitingen : LC
    • Glasvezelstandaard : Single mode
    • Bereik : 10 km
  • 10 stuks Levertijd 1-2 werkdagen
EUR89,54
(incl. EUR 0,04 RECUP )
EUR 108,35 incl. btw:
view_module
Vergelijkbare producten
swap_horiz
+ Vergelijken
EUR274,04
(incl. EUR 0,04 RECUP )
EUR 331,59 incl. btw:
view_module
Vergelijkbare producten
swap_horiz
+ Vergelijken
  • Fabrikantnummer:
    Artikelnummer:
    AT-SPFX/15
    408654
    • Gegevensoverdrachtsnelheid : 100 Mbit/s
    • Aansluitingen : LC
    • Glasvezelstandaard : Single mode
    • Bereik : 15 km
  • 5 stuks Levertijd 3-5 werkdagen
EUR89,54
(incl. EUR 0,04 RECUP )
EUR 108,35 incl. btw:
view_module
Vergelijkbare producten
swap_horiz
+ Vergelijken
EUR423,04
(incl. EUR 0,04 RECUP )
EUR 511,88 incl. btw:
view_module
Vergelijkbare producten
swap_horiz
+ Vergelijken
EUR87,74
(incl. EUR 0,04 RECUP )
EUR 106,17 incl. btw:
view_module
Vergelijkbare producten
swap_horiz
+ Vergelijken
EUR211,04
(incl. EUR 0,04 RECUP )
EUR 255,36 incl. btw: