Mediaconverters

Filter

Filter

  • uit voorraad leverbaar (35)
  • Fabrikant

    • ARTICONA (8)
    • Allied Telesis (23)
    • D-Link (4)
    • StarTech.com (22)
    • TP-LINK (6)
  • Prijs

    • < 90.00 (17)
    • 90.00 - 150.00 (16)
    • 150.00 - 250.00 (16)
    • >= 250.00 (14)
  • Beschikbaarheid

    • op voorraad (8)
    • 1 tot 2 werkdagen (27)
    • 3 tot 5 werkdagen (17)
    • Niet voorradig (11)
  • Gegevensoverdrachtssnelheid

    • 100 Mbit/s (27)
    • 150 Mbit/s (1)
    • 1000 Mbit/s (32)
    • 1250 Mbit/s (2)
    • 10 Gbit/s (1)
  • Poort 1

    • Fiber LC (1)
    • Fiber SC (7)
    • RJ45 (49)
    • SFP (1)
    • USB-A 2.0 (2)
    • USB-A 3.0 (2)
    • USB-C 3.0 (1)
  • Poort 2

    • Fiber LC (12)
    • Fiber SC (24)
    • Fiber ST (7)
    • RJ11 (1)
    • RJ45 (9)
    • SFP (9)
    • SFP+ (1)
  • Glasvezelstandaard

    • None (1)
    • Single mode (16)
    • Multimode (37)
    • Afhankelijk van de gekozen SFP-module (9)
  • Bereik

    • 500 m (4)
    • 550 m (12)
    • 2 km (19)
    • 3 km (1)
    • 10 km (7)
    • 15 km (3)
    • 20 km (4)
    • 30 km (2)
    • 40 km (1)
    • Afhankelijk van de gekozen SFP-module (10)
  • Inbegrepen bij de levering

    • Voeding (45)
  • Producttype

    • Mediaconverters (63)
Resultaten: 63
1 2 3 keyboard_arrow_right last_page
list
apps
lazyAnim
view_module
Vergelijkbare producten
swap_horiz
+ Vergelijken
  • Fabrikantnummer:
    Artikelnummer:
    AT-MC101XL-60
    187228
    • Gegevensoverdrachtssnelheid : 100 Mbit/s
    • Poort 1 : RJ45
    • Poort 2 : Fiber ST
    • Glasvezelstandaard : Multimode
  • 7 stuks Levertijd 1-2 werkdagen
EUR66,18
EUR 80,08 incl. btw:
view_module
Vergelijkbare producten
swap_horiz
+ Vergelijken
  • Fabrikantnummer:
    Artikelnummer:
    AT-MC102XL-60
    187229
    • Gegevensoverdrachtssnelheid : 100 Mbit/s
    • Poort 1 : RJ45
    • Poort 2 : Fiber SC
    • Glasvezelstandaard : Multimode
  • 28 stuks Levertijd 3-5 werkdagen
EUR54,65
EUR 66,13 incl. btw:
view_module
Vergelijkbare producten
swap_horiz
+ Vergelijken
  • Fabrikantnummer:
    Artikelnummer:
    211351
    211351
    • Gegevensoverdrachtssnelheid : 100 Mbit/s
    • Poort 1 : RJ45
    • Poort 2 : Fiber ST
    • Glasvezelstandaard : Multimode
  • 28 stuks Levertijd 1 werkdag
EUR42,75
EUR 51,73 incl. btw:
view_module
Vergelijkbare producten
swap_horiz
+ Vergelijken
  • Fabrikantnummer:
    Artikelnummer:
    211352
    211352
    • Gegevensoverdrachtssnelheid : 100 Mbit/s
    • Poort 1 : RJ45
    • Poort 2 : Fiber SC
    • Glasvezelstandaard : Multimode
  • 2 stuks Levertijd 1 werkdag
EUR39,75
EUR 48,10 incl. btw:
view_module
Vergelijkbare producten
swap_horiz
+ Vergelijken
  • Fabrikantnummer:
    Artikelnummer:
    222790
    222790
    • Gegevensoverdrachtssnelheid : 100 Mbit/s
    • Poort 1 : Fiber SC
    • Poort 2 : RJ45
    • Glasvezelstandaard : Single mode
  • 48 stuks Levertijd 1 werkdag
EUR49,95
EUR 60,44 incl. btw:
view_module
Vergelijkbare producten
swap_horiz
+ Vergelijken
  • Fabrikantnummer:
    Artikelnummer:
    DMC-700SC/E
    413709
    • Gegevensoverdrachtssnelheid : 1000 Mbit/s
    • Poort 1 : RJ45
    • Poort 2 : Fiber SC
    • Glasvezelstandaard : Multimode
  • 1 stuks Levertijd 1-2 werkdagen
EUR140,38
EUR 169,86 incl. btw:
view_module
Vergelijkbare producten
swap_horiz
+ Vergelijken
  • Fabrikantnummer:
    Artikelnummer:
    585688
    478321
    • Gegevensoverdrachtssnelheid : 1000 Mbit/s
    • Poort 1 : RJ45
    • Poort 2 : Fiber SC
    • Glasvezelstandaard : Multimode
  • 4 stuks Levertijd 1 werkdag
EUR98,00
EUR 118,58 incl. btw:
view_module
Vergelijkbare producten
swap_horiz
+ Vergelijken
  • Fabrikantnummer:
    Artikelnummer:
    949593
    5042677
    • Gegevensoverdrachtssnelheid : 1000 Mbit/s
    • Poort 1 : RJ45
    • Poort 2 : Fiber LC
    • Glasvezelstandaard : Multimode
  • 71 stuks Levertijd 1 werkdag
EUR99,90
EUR 120,88 incl. btw:
view_module
Vergelijkbare producten
swap_horiz
+ Vergelijken
  • Fabrikantnummer:
    Artikelnummer:
    ET90110ST2
    5054929
    • Gegevensoverdrachtssnelheid : 100 Mbit/s
    • Poort 1 : RJ45
    • Poort 2 : Fiber ST
    • Glasvezelstandaard : Multimode
  • 6 stuks Levertijd 1-2 werkdagen
EUR84,50
EUR 102,25 incl. btw:
view_module
Vergelijkbare producten
swap_horiz
+ Vergelijken
  • Fabrikantnummer:
    Artikelnummer:
    ET91000LCOAM
    5060266
    • Gegevensoverdrachtssnelheid : 1250 Mbit/s
    • Poort 1 : RJ45
    • Poort 2 : Fiber LC
    • Glasvezelstandaard : Multimode
  • 2 stuks Levertijd 1-2 werkdagen
EUR184,00
EUR 222,64 incl. btw:
view_module
Vergelijkbare producten
swap_horiz
+ Vergelijken
  • Fabrikantnummer:
    Artikelnummer:
    MCM110ST2EU
    5070044
    • Gegevensoverdrachtssnelheid : 100 Mbit/s
    • Poort 1 : RJ45
    • Poort 2 : Fiber ST
    • Glasvezelstandaard : Multimode
  • 9 stuks Levertijd 3-5 werkdagen
EUR54,50
EUR 65,95 incl. btw:
view_module
Vergelijkbare producten
swap_horiz
+ Vergelijken
  • Fabrikantnummer:
    Artikelnummer:
    ET1000S40LC2
    5075081
    • Gegevensoverdrachtssnelheid : 1000 Mbit/s
    • Poort 1 : RJ45
    • Poort 2 : Fiber LC
    • Glasvezelstandaard : Single mode
  • 2 stuks Levertijd 1-2 werkdagen
EUR385,00
EUR 465,85 incl. btw: