Mediaconverters

Filter

Filter

  • uit voorraad leverbaar (26)
  • Fabrikant

    • ARTICONA (8)
    • Allied Telesis (27)
    • D-Link (4)
    • StarTech.com (18)
    • TP-LINK (4)
  • Prijs

    • < 100.00 (19)
    • 100.00 - 160.00 (18)
    • 160.00 - 280.00 (16)
    • >= 280.00 (8)
  • Beschikbaarheid

    • op voorraad (9)
    • 1 tot 2 werkdagen (17)
    • 3 tot 5 werkdagen (22)
    • Niet voorradig (13)
  • Gegevensoverdrachtsnelheid

    • 100 Mbit/s (27)
    • 150 Mbit/s (1)
    • 1000 Mbit/s (30)
    • 1250 Mbit/s (2)
    • 10 Gbit/s (1)
  • Poort 1

    • Fiber LC (1)
    • Fiber SC (6)
    • RJ45 (52)
    • SFP (1)
    • USB 2.0 (1)
  • Poort 2

    • Fiber LC (12)
    • Fiber SC (27)
    • Fiber ST (7)
    • RJ11 (1)
    • RJ45 (7)
    • SFP (6)
    • SFP+ (1)
  • Glasvezelstandaard

    • None (1)
    • Single mode (15)
    • Multimode/Single mode (1)
    • Multimode (37)
    • Afhankelijk van de gekozen SFP-module (6)
  • Bereik

    • Afhankelijk van de gekozen SFP-module (7)
    • 500 m (5)
    • 550 m (11)
    • 2 km (19)
    • 3 km (1)
    • 10 km (7)
    • 15 km (5)
    • 20 km (2)
    • 30 km (2)
    • 40 km (1)
  • PoE

    • Ja (4)
    • Nee (57)
  • Inbegrepen bij de levering

    • Voeding (43)
  • Producttype

    • Mediaconverters (61)
Resultaten: 61
1 2 3 keyboard_arrow_right last_page
list
apps
lazyAnim
view_module
Vergelijkbare producten
swap_horiz
+ Vergelijken
  • Fabrikantnummer:
    Artikelnummer:
    AT-MC101XL-60
    187228
    • Gegevensoverdrachtsnelheid : 100 Mbit/s
    • Poort 1 : RJ45
    • Poort 2 : Fiber ST
    • Glasvezelstandaard : Multimode
  • 3 stuks Levertijd 1-2 werkdagen
EUR82,90
EUR 100,31 incl. btw:
view_module
Vergelijkbare producten
swap_horiz
+ Vergelijken
  • Fabrikantnummer:
    Artikelnummer:
    AT-MC102XL-60
    187229
    • Gegevensoverdrachtsnelheid : 100 Mbit/s
    • Poort 1 : RJ45
    • Poort 2 : Fiber SC
    • Glasvezelstandaard : Multimode
  • 5 stuks Levertijd 1 werkdag
EUR120,50
EUR 145,81 incl. btw:
view_module
Vergelijkbare producten
swap_horiz
+ Vergelijken
  • Fabrikantnummer:
    Artikelnummer:
    211351
    211351
    • Gegevensoverdrachtsnelheid : 100 Mbit/s
    • Poort 1 : RJ45
    • Poort 2 : Fiber ST
    • Glasvezelstandaard : Multimode
  • 35 stuks Levertijd 1 werkdag
EUR42,75
EUR 51,73 incl. btw:
view_module
Vergelijkbare producten
swap_horiz
+ Vergelijken
  • Fabrikantnummer:
    Artikelnummer:
    211352
    211352
    • Gegevensoverdrachtsnelheid : 100 Mbit/s
    • Poort 1 : RJ45
    • Poort 2 : Fiber SC
    • Glasvezelstandaard : Multimode
  • 81 stuks Levertijd 1 werkdag
EUR39,75
EUR 48,10 incl. btw:
view_module
Vergelijkbare producten
swap_horiz
+ Vergelijken
  • Fabrikantnummer:
    Artikelnummer:
    AT-MC103XL-60
    220484
    • Gegevensoverdrachtsnelheid : 100 Mbit/s
    • Poort 1 : RJ45
    • Poort 2 : Fiber SC
    • Glasvezelstandaard : Single mode
  • 3 stuks Levertijd 1-2 werkdagen
EUR81,90
EUR 99,10 incl. btw:
view_module
Vergelijkbare producten
swap_horiz
+ Vergelijken
  • Fabrikantnummer:
    Artikelnummer:
    222790
    222790
    • Gegevensoverdrachtsnelheid : 100 Mbit/s
    • Poort 1 : Fiber SC
    • Poort 2 : RJ45
    • Glasvezelstandaard : Single mode
  • 84 stuks Levertijd 1 werkdag
EUR49,95
EUR 60,44 incl. btw:
view_module
Vergelijkbare producten
swap_horiz
+ Vergelijken
  • Fabrikantnummer:
    Artikelnummer:
    DMC-300SC/E
    407745
    • Gegevensoverdrachtsnelheid : 100 Mbit/s
    • Poort 1 : RJ45
    • Poort 2 : Fiber SC
    • Glasvezelstandaard : Multimode
  • 2 stuks Levertijd 1-2 werkdagen
EUR72,50
EUR 87,73 incl. btw:
view_module
Vergelijkbare producten
swap_horiz
+ Vergelijken
  • Fabrikantnummer:
    Artikelnummer:
    AT-FS232-60
    425524
    • Gegevensoverdrachtsnelheid : 100 Mbit/s
    • Poort 1 : RJ45
    • Poort 2 : Fiber SC
    • Glasvezelstandaard : Multimode
  • 2 stuks Levertijd 3-5 werkdagen
EUR149,54
(incl. EUR 0,04 RECUP )
EUR 180,95 incl. btw:
view_module
Vergelijkbare producten
swap_horiz
+ Vergelijken
  • Fabrikantnummer:
    Artikelnummer:
    AT-CM3K0S
    472941
    • Gegevensoverdrachtsnelheid : 1000 Mbit/s
    • Poort 1 : RJ45
    • Poort 2 : SFP
    • Glasvezelstandaard : Afhankelijk van de gekozen SFP-module
  • 1 stuks Levertijd 3-5 werkdagen
EUR318,00
EUR 384,78 incl. btw:
view_module
Vergelijkbare producten
swap_horiz
+ Vergelijken
  • Fabrikantnummer:
    Artikelnummer:
    585688
    478321
    • Gegevensoverdrachtsnelheid : 1000 Mbit/s
    • Poort 1 : RJ45
    • Poort 2 : Fiber SC
    • Glasvezelstandaard : Multimode
  • 86 stuks Levertijd 1 werkdag
EUR98,00
EUR 118,58 incl. btw:
view_module
Vergelijkbare producten
swap_horiz
+ Vergelijken
  • Fabrikantnummer:
    Artikelnummer:
    949593
    5042677
    • Gegevensoverdrachtsnelheid : 1000 Mbit/s
    • Poort 1 : RJ45
    • Poort 2 : Fiber LC
    • Glasvezelstandaard : Multimode
  • > 100 stuks Levertijd 1 werkdag
EUR124,00
EUR 150,04 incl. btw:
view_module
Vergelijkbare producten
swap_horiz
+ Vergelijken
  • Fabrikantnummer:
    Artikelnummer:
    ET90110ST2
    5054929
    • Gegevensoverdrachtsnelheid : 100 Mbit/s
    • Poort 1 : RJ45
    • Poort 2 : Fiber ST
    • Glasvezelstandaard : Multimode
  • 1 stuks Levertijd 1-2 werkdagen
EUR83,00
EUR 100,43 incl. btw: