Glasvezelkabels

Filter

Filter

  • Speciale voorwaarden (34)
  • uit voorraad leverbaar (153)
  • Fabrikant

    • ARTICONA (168)
    • Delock (4)
    • EFB Elektronik (1)
    • Hewlett Packard Enterprise (7)
    • LINDY (41)
    • StarTech.com (47)
  • Prijs

    • < 20.00 (80)
    • 20.00 - 30.00 (77)
    • 30.00 - 50.00 (77)
    • >= 50.00 (34)
  • Beschikbaarheid

    • op voorraad (107)
    • 1 tot 2 werkdagen (46)
    • 3 tot 5 werkdagen (35)
    • Niet voorradig (80)
  • Producttype

    • Glasvezelpatchkabels (268)
  • Aansluitingen

    • LC | LC (136)
    • LC | SC (48)
    • LC | ST (37)
    • LSH | LSH (1)
    • MPO | MPO (2)
    • SC | SC (19)
    • ST | SC (13)
    • ST | ST (12)
  • Glasvezelmodus

    • Single mode (16)
    • Multimode (117)
  • Kabellengte (m)

    • 0,5 (13)
    • 1 (48)
    • 1,5 (1)
    • 2 (49)
    • 3 (40)
    • 4 (2)
    • 5 (34)
    • 7 (4)
    • 7,5 (12)
    • 10 (30)
    • 15 (16)
    • 20 (11)
    • 30 (3)
    • 50 (1)
    • 100 (2)
    • 200 (1)
  • Kleur

    • Ericapaars (29)
    • geel (16)
    • Oranje (47)
    • Turquoise (31)
    • Paars (1)
  • Overdracht

    • Duplex (133)
  • Diameter kern / binnenmantel

    • 9/125 µm (singlemode) (44)
    • 50/125 µm (multimode) (198)
    • 62,5/125 µm (multimode) (23)
  • Glasvezeltype

    • OS1 (8)
    • OS1/OS2 (1)
    • OS2 (34)
    • OM1 (23)
    • OM2 (54)
    • OM3 (58)
    • OM4 (74)
    • OM5 (15)
  • LED

    • Nee (207)
Resultaten: 268
1 2 3 keyboard_arrow_right last_page
list
apps
lazyAnim
view_module
Vergelijkbare producten
swap_horiz
+ Vergelijken
  • Fabrikantnummer:
    Artikelnummer:
    278132
    278132
    • Producttype : Glasvezelpatchkabels
    • Glasvezelmodus : Single mode
    • Aansluitingen : LSH | LSH
    • Kabellengte : 2 m
  • 57 stuks Levertijd 1 werkdag

EUR 21,55

EUR4,55
EUR 5,51 incl. btw:
view_module
Vergelijkbare producten
swap_horiz
+ Vergelijken
  • Fabrikantnummer:
    Artikelnummer:
    599523
    499618
    • Producttype : Glasvezelpatchkabels
    • Glasvezelmodus : Single mode
    • Aansluitingen : ST | SC
    • Kabellengte : 3 m
  • 46 stuks Levertijd 1 werkdag

EUR 21,75

EUR4,55
EUR 5,51 incl. btw:
view_module
Vergelijkbare producten
swap_horiz
+ Vergelijken
  • Fabrikantnummer:
    Artikelnummer:
    911740
    5019598
    • Producttype : Glasvezelpatchkabels
    • Aansluitingen : LC | ST
    • Kabellengte : 7,5 m
    • Diameter kern / binnenmantel : 50/125 µm (multimode)
  • 32 stuks Levertijd 1 werkdag

EUR 36,55

EUR17,55
EUR 21,24 incl. btw:
view_module
Vergelijkbare producten
swap_horiz
+ Vergelijken
  • Fabrikantnummer:
    Artikelnummer:
    911741
    5019599
    • Producttype : Glasvezelpatchkabels
    • Aansluitingen : LC | ST
    • Kabellengte : 15 m
    • Diameter kern / binnenmantel : 50/125 µm (multimode)
  • 83 stuks Levertijd 1 werkdag

EUR 74,50

EUR14,55
EUR 17,61 incl. btw:
view_module
Vergelijkbare producten
swap_horiz
+ Vergelijken
  • Fabrikantnummer:
    Artikelnummer:
    911743
    5019601
    • Producttype : Glasvezelpatchkabels
    • Aansluitingen : LC | ST
    • Kabellengte : 20 m
    • Diameter kern / binnenmantel : 50/125 µm (multimode)
  • 6 stuks Levertijd 1 werkdag

EUR 56,00

EUR19,55
EUR 23,66 incl. btw:
view_module
Vergelijkbare producten
swap_horiz
+ Vergelijken
  • Fabrikantnummer:
    Artikelnummer:
    911765
    5019615
    • Producttype : Glasvezelpatchkabels
    • Glasvezelmodus : Multimode
    • Aansluitingen : LC | SC
    • Kabellengte : 7,5 m
  • 34 stuks Levertijd 1 werkdag

EUR 18,55

EUR9,00
EUR 10,89 incl. btw:
view_module
Vergelijkbare producten
swap_horiz
+ Vergelijken
  • Fabrikantnummer:
    Artikelnummer:
    911785
    5019623
    • Producttype : Glasvezelpatchkabels
    • Glasvezelmodus : Multimode
    • Aansluitingen : SC | SC
    • Kabellengte : 7,5 m
  • > 100 stuks Levertijd 1 werkdag

EUR 34,55

EUR4,00
EUR 4,84 incl. btw:
view_module
Vergelijkbare producten
swap_horiz
+ Vergelijken
  • Fabrikantnummer:
    Artikelnummer:
    911788
    5019626
    • Producttype : Glasvezelpatchkabels
    • Glasvezelmodus : Multimode
    • Aansluitingen : SC | SC
    • Kabellengte : 20 m
  • 5 stuks Levertijd 1 werkdag

EUR 56,00

EUR16,00
EUR 19,36 incl. btw:
view_module
Vergelijkbare producten
swap_horiz
+ Vergelijken
  • Fabrikantnummer:
    Artikelnummer:
    4267783
    5301225
    • Producttype : Glasvezelpatchkabels
    • Glasvezelmodus : Multimode
    • Aansluitingen : LC | LC
    • Kabellengte : 0,5 m
  • 3 stuks Levertijd 1 werkdag

EUR 22,55

EUR9,00
EUR 10,89 incl. btw:
view_module
Vergelijkbare producten
swap_horiz
+ Vergelijken
  • Fabrikantnummer:
    Artikelnummer:
    4267797
    5301238
    • Producttype : Glasvezelpatchkabels
    • Glasvezelmodus : Multimode
    • Aansluitingen : LC | LC
    • Kabellengte : 15 m
  • 17 stuks Levertijd 1 werkdag

EUR 72,00

EUR16,55
EUR 20,03 incl. btw:
view_module
Vergelijkbare producten
swap_horiz
+ Vergelijken
  • Fabrikantnummer:
    Artikelnummer:
    4267798
    5301239
    • Producttype : Glasvezelpatchkabels
    • Glasvezelmodus : Multimode
    • Aansluitingen : LC | LC
    • Kabellengte : 20 m
  • 15 stuks Levertijd 1 werkdag

EUR 99,00

EUR19,00
EUR 22,99 incl. btw:
view_module
Vergelijkbare producten
swap_horiz
+ Vergelijken
  • Fabrikantnummer:
    Artikelnummer:
    616998
    807250
    • Producttype : Glasvezelpatchkabels
    • Glasvezelmodus : Multimode
    • Aansluitingen : LC | LC
    • Kabellengte : 10 m
  • 21 stuks Levertijd 1 werkdag

EUR 33,55

EUR15,55
EUR 18,82 incl. btw: