FO Duplex Patch Cable LC-SC 0.5m 50/µ

FO Duplex Patch Cable LC-SC 0.5m 50/µ

FO Duplex Patch Cable LC-SC 0.5m 50/µ
FO Duplex Patch Cable LC-SC 0.5m 50/µ

FO Duplex Patch Cable LC-SC 0.5m 50/µ

  • 0.5m duplex, OM4, 125µm
  • Fibre performance with LC/SC plug
  • Top quality

Fabrikantnummer:
Artikelnummer:
723717
880407

31 stuks Levertijd 1 werkdag
EUR13,50
EUR16,34incl. btw:
remove
add

Product details voor FO Duplex Patch Cable LC-SC 0.5m 50/µ

Met de praktische glasvezelpatchkabel 723717 van ARTICONA schept u op uw werkplek de beste werkomstandigheden voor uw team. Een veilige, snelle en eenvoudige verbinding maakt deze 0,5m lange glasvezelpatchkabel in ericapaars. De vezeldiameter is 50/125 µm (multimode). Het vezeltype is OM4 en de overdracht gebeurt via duplex. Geschikt is de glasvezelpatchkabel voor aansluitingen van het type.

Meteen profiteren: Door ons grote portfolio met eigen merken. Goede kwaliteit is ook met een aantrekkelijke prijs mogelijk!

Our patch cables meet high standards of quality and are 100% tested. Fibre optic patch cables are covered by a 30-year warranty. All cables come with a test record.

Fabrieksgarantie

30 jaar Carry-In

Specificaties

Producttype
  • Glasvezelpatchkabels
Glasvezelmodus
  • Multimode
Aansluitingen
  • LC | SC
Kabellengte
  • 0,5 m
Kleur
  • Ericapaars
Overdracht
  • Duplex
Diameter kern / binnenmantel
  • 50/125 µm (multimode)
Glasvezeltype
  • OM4
LED
  • Nee

Specificaties

Producttype
  • Glasvezelpatchkabels
Glasvezelmodus
  • Multimode
Aansluitingen
  • LC | SC
Kabellengte
  • 0,5 m
Kleur
  • Ericapaars
Overdracht
  • Duplex
Diameter kern / binnenmantel
  • 50/125 µm (multimode)
Glasvezeltype
  • OM4
LED
  • Nee

Product details voor FO Duplex Patch Cable LC-SC 0.5m 50/µ

Met de praktische glasvezelpatchkabel 723717 van ARTICONA schept u op uw werkplek de beste werkomstandigheden voor uw team. Een veilige, snelle en eenvoudige verbinding maakt deze 0,5m lange glasvezelpatchkabel in ericapaars. De vezeldiameter is 50/125 µm (multimode). Het vezeltype is OM4 en de overdracht gebeurt via duplex. Geschikt is de glasvezelpatchkabel voor aansluitingen van het type.

Meteen profiteren: Door ons grote portfolio met eigen merken. Goede kwaliteit is ook met een aantrekkelijke prijs mogelijk!

Our patch cables meet high standards of quality and are 100% tested. Fibre optic patch cables are covered by a 30-year warranty. All cables come with a test record.

Fabrieksgarantie

30 jaar Carry-In

Accessoires voor de FO Duplex Patch Cable LC-SC 0.5m 50/µ