FO Duplex Patch Cable LC-LC 50/125µ 20m

FO Duplex Patch Cable LC-LC 50/125µ 20m

FO Duplex Patch Cable LC-LC 50/125µ 20m
FO Duplex Patch Cable LC-LC 50/125µ 20m

FO Duplex Patch Cable LC-LC 50/125µ 20m

  • 20 m duplex, OM3, 125 µm
  • Fibre performance with LC connector
  • LC -next-generation connection technology
  • Technical specifications:
  • Cable attenuation max. 0.3 DB (multimode transfer)
  • ⌀ glass sheath: 125 µm
  • ⌀ core: 50 µm

Fabrikantnummer:
Artikelnummer:
4214032
5259568

70 stuks Levertijd 1 werkdag
EUR52,00
EUR62,92incl. btw:
remove
add

Product details voor FO Duplex Patch Cable LC-LC 50/125µ 20m

De 4214032 van ARTICONA is een praktische glasvezelpatchkabel voor elke werkplek, waarmee u de beste werkomstandigheden voor uw team realiseert. Een veilige, snelle en eenvoudige verbinding maakt deze 20m lange glasvezelpatchkabel in turquoise. De vezeldiameter is 50/125 µm (multimode). Het vezeltype is OM3 en de overdracht gebeurt via duplex. Voor aansluitingen van het type is de glasvezelpatchkabel geschikt.

Profiteert u direct van ons grote portfolio met eigen merken! Goede kwaliteit, kosteneffectief. Snelbestellen!

ARP patch cables are subject to stringent quality control and thoroughly tested, Fibre optic patch cables are covered by a 30-year warranty. All cables come with a test record.

Fabrieksgarantie

30 jaar Carry-In

Specificaties

Producttype
  • Glasvezelpatchkabels
Glasvezelmodus
  • Multimode
Aansluitingen
  • LC | LC
Kabellengte
  • 20 m
Kleur
  • Turquoise
Overdracht
  • Duplex
Diameter kern / binnenmantel
  • 50/125 µm (multimode)
Glasvezeltype
  • OM3
LED
  • Nee

Specificaties

Producttype
  • Glasvezelpatchkabels
Glasvezelmodus
  • Multimode
Aansluitingen
  • LC | LC
Kabellengte
  • 20 m
Kleur
  • Turquoise
Overdracht
  • Duplex
Diameter kern / binnenmantel
  • 50/125 µm (multimode)
Glasvezeltype
  • OM3
LED
  • Nee

Product details voor FO Duplex Patch Cable LC-LC 50/125µ 20m

De 4214032 van ARTICONA is een praktische glasvezelpatchkabel voor elke werkplek, waarmee u de beste werkomstandigheden voor uw team realiseert. Een veilige, snelle en eenvoudige verbinding maakt deze 20m lange glasvezelpatchkabel in turquoise. De vezeldiameter is 50/125 µm (multimode). Het vezeltype is OM3 en de overdracht gebeurt via duplex. Voor aansluitingen van het type is de glasvezelpatchkabel geschikt.

Profiteert u direct van ons grote portfolio met eigen merken! Goede kwaliteit, kosteneffectief. Snelbestellen!

ARP patch cables are subject to stringent quality control and thoroughly tested, Fibre optic patch cables are covered by a 30-year warranty. All cables come with a test record.

Fabrieksgarantie

30 jaar Carry-In