Bestseller van Netwerk

view_module
Vergelijkbare producten
swap_horiz
+ Vergelijken
Fabrikantnummer:
Artikelnummer:
833159
952028

D-Link DEM-211 SFP Module

D-Link DEM-211 SFP Module

D-Link DEM-211 SFP Module
D-Link DEM-211 SFP Module

D-Link DEM-211 SFP Module

  • Producttype : SFP-module
  • Gegevensoverdrachtsnelheid : 100 Mbit/s
  • Aansluitingen : LC
  • Glasvezelstandaard : Multimode
  • Bereik : 2 km
  • Golflengte : 1.310 nm

Fabrikantnummer:
Artikelnummer:
DEM-211
425454

Levertijd onbekend
EUR84,64
(incl. 0.04 RECUP )
EUR102,41incl. btw:
remove
add

Product details voor D-Link DEM-211 SFP Module

De switch module DEM-211 zorgt voor u ervoor, dat de computers op een efficiënte manier met elkaar worden verbonden. U kunt telefoons, access points en computers binnen een IP-netwerk met elkaar verbinden en de netwerk-resources heel eenvoudig en goedkoop met de switch module van D-Link voor het hele bedrijf beschikbaar maken. Voor een solide verbinding binnen uw netwerk zorgt de switch module van D-Link.

Snel profiteren: merkkwaliteit en een uitgebreide service van bestelling tot levering.

Mini-GBIC 100BASE-FX Multi-Mode Transceiver by D-Link,
MSA (Multiple Source Agreement) compatible,
Up to 200 Mb/s in full duplex mode,
Hot-Swappable.

Fabrieksgarantie

2 jaar Carry-In (Details: zie website van fabrikant)

Specificaties

Producttype
  • SFP-module
Gegevensoverdrachtsnelheid
  • 100 Mbit/s
Aansluitingen
  • LC
Glasvezelstandaard
  • Multimode
Bereik
  • 2 km
Golflengte
  • 1.310 nm

Specificaties

Producttype
  • SFP-module
Gegevensoverdrachtsnelheid
  • 100 Mbit/s
Aansluitingen
  • LC
Glasvezelstandaard
  • Multimode
Bereik
  • 2 km
Golflengte
  • 1.310 nm

Product details voor D-Link DEM-211 SFP Module

De switch module DEM-211 zorgt voor u ervoor, dat de computers op een efficiënte manier met elkaar worden verbonden. U kunt telefoons, access points en computers binnen een IP-netwerk met elkaar verbinden en de netwerk-resources heel eenvoudig en goedkoop met de switch module van D-Link voor het hele bedrijf beschikbaar maken. Voor een solide verbinding binnen uw netwerk zorgt de switch module van D-Link.

Snel profiteren: merkkwaliteit en een uitgebreide service van bestelling tot levering.

Mini-GBIC 100BASE-FX Multi-Mode Transceiver by D-Link,
MSA (Multiple Source Agreement) compatible,
Up to 200 Mb/s in full duplex mode,
Hot-Swappable.

Fabrieksgarantie

2 jaar Carry-In (Details: zie website van fabrikant)

Accessoires voor de D-Link DEM-211 SFP Module